Polwex - Świat BHP

pl en de
Kategorie
Nowości

Sahara S1P

Rękawice OZONE Stick

Inne
O firmie

Firma "POLWEX" POLWEX GROUP działa na rynku jako producent odzieży roboczej, dystrybutor obuwia roboczego i ochronnego oraz specjalistycznych ochron indywidualnych dla pracowników: rękawic, okularów, nauszników, kasków, sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, sprzętu p.poż. itp. Początkowo firma funkcjonowała jako mały zakład. Obecnie potencjał dystrybucyjny oparty jest o rozbudowaną sieć przedstawicieli handlowych rozmieszczonych na terenie południowej i wschodniej Polski.

Najważniejszą dewizą działania jest profesjonalizm w pracy, troska o pełne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klienta oraz kulturalna obsługa Klienta. Nasz system obsługi klienta, doskonale zaopatrzone magazyny oraz długoletnie doświadczenie sprzyjają dostosowaniu struktury firmy do osiągania stawianych celów.

Cechą odpowiedzialnego pracodawcy jest troska o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, dlatego też w cyklu procesu produkcyjnego konieczne jest stosowanie nowoczesnych ochron osobistych, które nasza firma w każdym dniu oferuje swoim Klientom. Nasza dokładna, wnikliwa i ciągła analiza rynku odzieży roboczej oraz branży środków bhp powoduje, że naszym Klientom stale oferujemy odzież i środki bhp najwyższej jakości, a wszystkie nowości w tej branży są przedstawiane naszym klientom, co dodatkowo przyczyniać się może do podnoszenia komfortu pracy pracowników oraz spełnianiu coraz to ostrzejszych norm bezpieczeństwa. Oferowane przez nas wyroby posiadają wszystkie certyfikaty, jakie są wymagane z mocy przepisów prawa: znaki bezpieczeństwa oraz inne specjalistyczne certyfikaty, które wymagane są przy użytkowaniu niniejszego asortymentu w bardzo różnych środowiskach i zagrożeniach.

Niezmiennie przez cały okres współpracy naszym dążeniem jest dostarczanie Klientom wysokiej jakości produktów oraz zapewnienie pełnej satysfakcji związanej z profesjonalną, kompleksową obsługą. My klientom oferujemy znacznie więcej niż towar czy usługę: w ramach długotrwałej współpracy chcemy zapewnić klientowi bezpieczeństwo.

Posiadana przez nas baza transportowa oraz rozbudowana po regionie sieć sprzedawców - przedstawicieli handlowych powoduje, że każdy z naszych obecnych i przyszłych klientów może być pewien natychmiastowej naszej reakcji na zgłaszane potrzeby. Od naszej, choć młodej, ale doświadczonej i odpowiedzialnej kadry możecie Państwo oczekiwać fachowego doradztwa oraz solidnej i terminowej realizacji złożonych zamówień.

Nasze atuty:

  • wysoka jakość produktów

  • korzystne warunki płatności

  • atrakcyjne ceny

  • rozbudowana sieć przedstawicieli

  • dowóz towaru do klienta

  • miła i fachowa obsługa

  • doradztwo i konsultacje

Obecny zasięg działania: GLOBALNY

  • ponadto dostarczamy towar także w inne miejsca w EUROPIE poprzez firmy kurierskie i spedycyjne

  • FACEBOOK jesteśmy Polwex Świat BHP POLWEX GROUP
Polwex
38-400 Krosno, ul. Krakowska 124
Tel/fax: 013 43 660 57
Created by & Bartosz Wierzbicki