Rozwój firmy

Entries feed

22Dec 2018

Wynajem programisty a praca całego zespołu

06ITok.jpg

Outsourcing jest coraz popularniejszą i skuteczniejszą strategią biznesową stosowaną przez firmy we wszystkich branżach, a w szczególny sposób widoczne jest w odniesieniu do zadań związanych z IT. Podobnie jeśli chodzi o leasing pracowników, który jest odmianą outsourcingu. Taki wynajem programistów umożliwia organizacjom wnoszenie eksperta z zewnątrz – co mocno pomoże w konkretnym projekcie lub zarządzaniu określoną funkcją. Jednak aby to było skuteczne, musisz zrobić to we właściwy sposób. Skorzystaj z tych wskazówek!

Continue reading...

11Jun 2018

Firma w Polsce - czego nie można przeoczyć

Prowadzenie firmy w Polsce wymaga spełnienia odpowiednich warunków zgodnie z obowiązującymi przepisami. Regulują one kwestie dotyczące tak samo tego jak założyć firmę jak też tego jak ją dalej prowadzić.

Continue reading...

11Jun 2018

Firma - o czym pamiętać podczas jej prowadzenia

Założenie swojej firmy wymaga pilnowania wielu spraw. Przede wszystkim trzeba się przygotować do samego faktu założenia firmy. Wymaga zgłoszenia w odpowiednich urzędach, obecnie jednak można to zrobić w systemie tak zwanego jednego okienka. Wystarczy udać się do odpowiedniego urzędu prowadzącego ewidencję działalności, wypełnić odpowiedni wniosek a urząd przesyła do właściwych instytucji informacje dotyczące rozpoczęcia działalności.

Continue reading...

11Jun 2018

Korzyści z prowadzenia firmy w Polsce

Własna działalność to zdaniem wielu osób o wiele lepszy sposób na to, aby osiągać zadowalające dochody. Prowadzenie firmy w Polsce może być niezwykle korzystne z wielu powodów.

Continue reading...